JC-METAL


Client: JC Metal, Know How Solutions

Realization: 19. 6. 2017

Assignment: Prezentace firmy JC Metal v novém moderním grafickém designu

Promo video pro firmu JC Metal poukazuje na redesign značky a poukazuje nové logo. Video zachycuje jak firmu samotnou, tak grafickou práci na novém logu JC Metalu. Informace se dostávají ve dvou zaznamenaných rozhovorech grafika agentury Know How Solutions Jiřím Vítkem, který na logu pracuje. Dále s majitelkou firmy JC Metal Taťánou Malou, která rozvádí jak se její firma prezentuje. Natáčení probíhalo 1 den na pobočce Know How Solutions a také v budově firmy JC Metal sídlící u Vsetína.


        

NEXT VIDEOS

Kentico GDPR - Resubscribe video

Brněnská firma Kentico nechtěla přijít o své odběratele kvůli GDPR a proto se obrátila na nás!Vytvořili jsme toto video kombinující naši původní motion animaci a hereckou akci samotných zaměstnanců firmy.

AKUNA - Mějte přírodu na své straně!

Tvorba TV a internetového spotu pro výrobce doplňků stravy pro sportovce Akuna. Zadavatel si přál propagaci vtipnou formou. Pixtream zajistil kompletní tvorbu spotu od tvorby scénáře až po samotné natáčení a postprodukci.

Animefest 2018 - Reportáž

Video z dalšího ročníku brněnského festivalu Animefest.

Energy Managers a.s.

Dostali jsme možnost vytvořit pro firmu Energy Managers jejich první spot a pomoci tak zavést jejich značku. Natáčení probíhalo v atelieru a hlavní součástí videa byli především postprodukční práce a VFX. Pixtream tak zajistil tvorbu spotu od scénáře, přes natáčení ve studiu s hercem, až po výrobu 3D grafiky a sesazení do videa.