IWAS 2016


Client: IWAS

Realization: Červenec 2016

Assignment: Event video ze sportovních her

IWAS - (International Wheelchair and Amputee Sports Federation) pořádal v roce 2016 paralmypijské hry mládeže (IWAS World Games) v Praze a oslovil nás ohledně kompletního audiovizuálího pokrytí sprotovních her. Toto video průřezový spot zachycující dění celých sportovních her. Byla to pro nás velká radost, podílet se na hrách a pomoci tak propagovat neuvěřitelné výkony paralympijských sportovců.


    

NEXT VIDEOS

Kentico GDPR - Resubscribe video

Brněnská firma Kentico nechtěla přijít o své odběratele kvůli GDPR a proto se obrátila na nás!Vytvořili jsme toto video kombinující naši původní motion animaci a hereckou akci samotných zaměstnanců firmy.

AKUNA - Mějte přírodu na své straně!

Tvorba TV a internetového spotu pro výrobce doplňků stravy pro sportovce Akuna. Zadavatel si přál propagaci vtipnou formou. Pixtream zajistil kompletní tvorbu spotu od tvorby scénáře až po samotné natáčení a postprodukci.

Animefest 2018 - Reportáž

Video z dalšího ročníku brněnského festivalu Animefest.

Energy Managers a.s.

Dostali jsme možnost vytvořit pro firmu Energy Managers jejich první spot a pomoci tak zavést jejich značku. Natáčení probíhalo v atelieru a hlavní součástí videa byli především postprodukční práce a VFX. Pixtream tak zajistil tvorbu spotu od scénáře, přes natáčení ve studiu s hercem, až po výrobu 3D grafiky a sesazení do videa.