Jak se stát kuchařem v 6 krocích


Client: Soutěž 48hodin Praha 2016

Assignment: Filmové dílo 4-7 minut zrealizované do 48hodin dle zadání soutěže

Jak se stát kuchařem - https://www.youtube.com/watch?v=BLp4iHCNPlw Tento film vznikl v rámci soutěže 48 hodin Praha 2016, které se zůčastnilo 39 týmů z celé České republiky. Jde o soutěžní film, který vznikl během 48hodin dle zadání soutěže: Žánr: Film o dospívání Postava: Tomáš Berger Rekvizita: Fotka příbuzného Věta z dialogu: Tobě to prostě nedochází, že ne? Film se celý natáčel v Brně a okolí ve štábu 10 lidí. V soutěži vyhrál film cenu NEJLEPŠÍ REŽIE (Michal Orsava, Lenka Damaškovičová) a NEJLEPŠÍ HERECKÝ VÝKON (Tomáš Žilinský, JAMU).


        

NEXT VIDEOS

Kentico GDPR - Resubscribe video

Brněnská firma Kentico nechtěla přijít o své odběratele kvůli GDPR a proto se obrátila na nás!Vytvořili jsme toto video kombinující naši původní motion animaci a hereckou akci samotných zaměstnanců firmy.

AKUNA - Mějte přírodu na své straně!

Tvorba TV a internetového spotu pro výrobce doplňků stravy pro sportovce Akuna. Zadavatel si přál propagaci vtipnou formou. Pixtream zajistil kompletní tvorbu spotu od tvorby scénáře až po samotné natáčení a postprodukci.

Animefest 2018 - Reportáž

Video z dalšího ročníku brněnského festivalu Animefest.

Energy Managers a.s.

Dostali jsme možnost vytvořit pro firmu Energy Managers jejich první spot a pomoci tak zavést jejich značku. Natáčení probíhalo v atelieru a hlavní součástí videa byli především postprodukční práce a VFX. Pixtream tak zajistil tvorbu spotu od scénáře, přes natáčení ve studiu s hercem, až po výrobu 3D grafiky a sesazení do videa.