AKUNA - Mějte přírodu na své straně!


Client: Akuna s.r.o.

Realization: Pixtream

Assignment: Propagace značky Akuna vtipnou formou

Tvorba TV a internetového spotu pro výrobce doplňků stravy pro sportovce Akuna. Zadavatel si přál propagaci vtipnou formou. Pixtream zajistil kompletní tvorbu spotu od tvorby scénáře až po samotné natáčení a postprodukci.


    

NEXT VIDEOS

Kentico GDPR - Resubscribe video

Brněnská firma Kentico nechtěla přijít o své odběratele kvůli GDPR a proto se obrátila na nás!Vytvořili jsme toto video kombinující naši původní motion animaci a hereckou akci samotných zaměstnanců firmy.

Animefest 2018 - Reportáž

Video z dalšího ročníku brněnského festivalu Animefest.

Energy Managers a.s.

Dostali jsme možnost vytvořit pro firmu Energy Managers jejich první spot a pomoci tak zavést jejich značku. Natáčení probíhalo v atelieru a hlavní součástí videa byli především postprodukční práce a VFX. Pixtream tak zajistil tvorbu spotu od scénáře, přes natáčení ve studiu s hercem, až po výrobu 3D grafiky a sesazení do videa.

APPLEKING - Náš zákazník náš pán!

Krátké propagační spoty pro brněnskou servisní službu mobilů a tabletů Appleking mají za cíl zaujmout diváka příběhem a humorem. U realizace těchto 3 spotů byl prostor pro kreativu a herecké výkony. Videa jsou určená pro šíření na FB stránce firmy a prezentují značku jako hravou a moderní. Jaký z videa máte pocit vy? Hráli: Jan Mansfeld, Víťa Piskala, Jaroslav Tomáš, Bedřich Výtisk, Radek Musil