Raego feat. Ladislav Špaček - HOTOVÁ (OFFICIAL MUSIC VIDEO)


Client: Alena a Petr Cigánkovi

Assignment: Prezentace projektu Hrdinství pojednávající o etiketě

Videoklip Hotová je kombinací moderního rapu známého rapera jménem Raego a výstupu Ladislava Špačka o etiketě. Jde o pilotní díl projektu Hrdinství, který vymyslel Alena a Petr Cigánkovi. Součást projektu bude internetový seriál, ve kterém bude v hlavní roli vystupovat sám Ladislav špaček a poučovat mladé lidi o etiketě. Jde o pokus renovování seriálu české televize Etiketa. Videoklip pojednává o etiketě neznalém raperovi, který neví jak se správně chovat na veřejnosti či s dámou. Proto mu vždy přichází na pomoc mistr etikety Ladislav Špaček, zastavuje čas a pomocí animace mu ukazuje správný postup. Videoklip se natáčel v Ivančicích v klubu Mosillana po dobu dvou dnů.


        

NEXT VIDEOS

Kentico GDPR - Resubscribe video

Brněnská firma Kentico nechtěla přijít o své odběratele kvůli GDPR a proto se obrátila na nás!Vytvořili jsme toto video kombinující naši původní motion animaci a hereckou akci samotných zaměstnanců firmy.

AKUNA - Mějte přírodu na své straně!

Tvorba TV a internetového spotu pro výrobce doplňků stravy pro sportovce Akuna. Zadavatel si přál propagaci vtipnou formou. Pixtream zajistil kompletní tvorbu spotu od tvorby scénáře až po samotné natáčení a postprodukci.

Animefest 2018 - Reportáž

Video z dalšího ročníku brněnského festivalu Animefest.

Energy Managers a.s.

Dostali jsme možnost vytvořit pro firmu Energy Managers jejich první spot a pomoci tak zavést jejich značku. Natáčení probíhalo v atelieru a hlavní součástí videa byli především postprodukční práce a VFX. Pixtream tak zajistil tvorbu spotu od scénáře, přes natáčení ve studiu s hercem, až po výrobu 3D grafiky a sesazení do videa.