ZVL Slovakia


Client: ZVL Slovakia

Realization: 7. 5. 2017

Assignment: Propagace firmy ZVL Slovakia a jejich výroby

Propagační video má za cíl prezentovat slovenskou průmyslovou firmu ZVL Slovakia, která se zabývá výrobou ložisk nejrůznějších typů. Ve videu představujeme dlouholetou tradici výroby a také zobrazujeme všechny sekce firmy a to Konstrukce, Výroba, Expedice a produkty samotné. Video je doplněné infografikou a grafy pro dynamičtější předání informací divákovi. Natáčení probíhalo 3 dny v Žilině. Video slouží k propagaci firmy na nejrůznějších konferencích a veletrzích.


        

NEXT VIDEOS

Kentico GDPR - Resubscribe video

Brněnská firma Kentico nechtěla přijít o své odběratele kvůli GDPR a proto se obrátila na nás!Vytvořili jsme toto video kombinující naši původní motion animaci a hereckou akci samotných zaměstnanců firmy.

AKUNA - Mějte přírodu na své straně!

Tvorba TV a internetového spotu pro výrobce doplňků stravy pro sportovce Akuna. Zadavatel si přál propagaci vtipnou formou. Pixtream zajistil kompletní tvorbu spotu od tvorby scénáře až po samotné natáčení a postprodukci.

Animefest 2018 - Reportáž

Video z dalšího ročníku brněnského festivalu Animefest.

Energy Managers a.s.

Dostali jsme možnost vytvořit pro firmu Energy Managers jejich první spot a pomoci tak zavést jejich značku. Natáčení probíhalo v atelieru a hlavní součástí videa byli především postprodukční práce a VFX. Pixtream tak zajistil tvorbu spotu od scénáře, přes natáčení ve studiu s hercem, až po výrobu 3D grafiky a sesazení do videa.