Nejlevnejsisport.cz


Client: Nejlevnejsisport.cz

Realization: Listopad 2016

Assignment: 2x 60s a 30s TV spot pro eshop se sportovním vybavením.

Nejlevnejsisport.cz nás požádal o TV reklamu pro potřeby propagace jejich eshopu. Pixtream řešil reklamu včetně kreativy, takže od prvotního námětu až po finální export do TV. Reklama běžela během Prosince 2016 až Ledna 2017 na stanicích skupiny TV Prima, TV Nova a TV Barandov


    

NEXT VIDEOS

Kentico GDPR - Resubscribe video

Brněnská firma Kentico nechtěla přijít o své odběratele kvůli GDPR a proto se obrátila na nás!Vytvořili jsme toto video kombinující naši původní motion animaci a hereckou akci samotných zaměstnanců firmy.

AKUNA - Mějte přírodu na své straně!

Tvorba TV a internetového spotu pro výrobce doplňků stravy pro sportovce Akuna. Zadavatel si přál propagaci vtipnou formou. Pixtream zajistil kompletní tvorbu spotu od tvorby scénáře až po samotné natáčení a postprodukci.

Animefest 2018 - Reportáž

Video z dalšího ročníku brněnského festivalu Animefest.

Energy Managers a.s.

Dostali jsme možnost vytvořit pro firmu Energy Managers jejich první spot a pomoci tak zavést jejich značku. Natáčení probíhalo v atelieru a hlavní součástí videa byli především postprodukční práce a VFX. Pixtream tak zajistil tvorbu spotu od scénáře, přes natáčení ve studiu s hercem, až po výrobu 3D grafiky a sesazení do videa.